™ PlastiColorat ™
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


LA BINE SI LA RAU ALATURI DE TINE MEREU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nelamurire server Samp

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
alexura12
PC Member
PC Member
alexura12


masculin Numarul mesajelor : 1
Varsta : 31
Localizare : Bacau
Joburi/Distractii : student\party
Stare de spirit : glumeata
<strong><font color=red>Warn :
Nelamurire server Samp Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nelamurire server Samp Right_bar_bleue

<strong><font color=purple>Concursuri :
Nelamurire server Samp Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nelamurire server Samp Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/08/2010

Nelamurire server Samp Empty
MesajSubiect: Nelamurire server Samp   Nelamurire server Samp Icon_minitime1Mar Aug 03, 2010 11:42 am

Salut,am si eu o problema..mi-am facut si eu un server de Samp si nu prea ma pricep la scripting...si am inlocuit masini din baza hitman cu masina "Comet",dar nu stiu cum sa fac atunci cand intra cineva in masina sa il scoata afara si sa scrie ..."You are not hitman" sau asa masina sa fie dispanibile doar hitmanilor..Va multumesc si cand are cineva timp liber sa raspunda daca poate!!
Sus In jos
+Ak$+
Level 7
Level 7
+Ak$+


masculin Numarul mesajelor : 368
Varsta : 29
Localizare : Galati
Joburi/Distractii : Multe ...
Stare de spirit : Buna !
<strong><font color=red>Warn :
Nelamurire server Samp Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nelamurire server Samp Right_bar_bleue

<strong><font color=purple>Concursuri :
Nelamurire server Samp Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nelamurire server Samp Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/06/2008

Nelamurire server Samp Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire server Samp   Nelamurire server Samp Icon_minitime1Vin Aug 13, 2010 10:55 pm

nu mai e nimeni pe forum .. degeaba intrebi e parasit Sad
Sus In jos
https://plasticolorat.forumgratuit.ro
 
Nelamurire server Samp
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Support Samp & Cstrike
» DreamZone:RPG Server [0.3d]
» DreamZone:RPG Server [0.3d]
» DreamZone:RPG Server [0.3d]
» DreamZone:RPG Server [0.3d]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
™ PlastiColorat ™ :: OtheR :: Tutoriale :: Tutoriale SA-MP :: Intrebari/Nelamuriri referitoare la serveru de SA-MP-
Mergi direct la: